RU

Мінтранс зменшить фінансування Дарницького мосту

27.10.2008, 17:17

Міністерство транспорту і зв'язку України зменшить фінансування Дарницького мосту через Дніпро на 330 млн. грн. на користь фінансування поточних потреб "Укравтошляху" та інших першочергових потреб відомства. Про це під час брифінгу повідомив Міністр транспорту і зв'язку України Іосиф Вінський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Вінський зазначив, що робочий залізничний проїзд у структурі Дарницького мосту через Дніпро буде профінансовано і здано до кінця поточного року згідно з раніше наміченим планом. За словами Міністра, кошти, призначені для подальшого фінансування Дарницького мосту, Мінтрансзв’язку змушено перерозподілити на інші потреби галузі, зокрема, на фінансування "Укравтошляху".

"У тій ситуації, яку нам створила ВР, яка відмовилася залучити 24 млрд. грн. кредитного ресурсу для автошляху... Таким чином, ВР кардинально зірвала процес роботи "Укравтошляху". У зв'язку з цим ми шукаємо можливості перерозподілу ресурсів, щоб підготуватися до зими", - наголосив І.Вінський.

Він також зазначив, що на поточні потреби, зокрема, на забезпечення фінансування транспорту, буде перенаправляти 330 млн. грн "у збиток відомчої стратегії".

Досьє на Іосифа Вінського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини