RU

Мінтранс запропонує інвесторам реальні проекти

19.04.2010, 17:05

Міністерство транспорту і зв'язку України визначить декілька масштабних інвестиційних проектів галузі, під які найближчим часом можуть бути залучені кошти інвесторів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Мінтрансзв’язку.

Так, глава Мінтрансу Костянтин Єфименко доручив своєму першому заступнику Володимиру Корнієнку спільно з керівниками, відповідними фахівцями державних адміністрацій і представниками ряду науково-дослідних інститутів галузі транспорту і зв'язку переглянути перелік потенційних інвестиційних проектів, які були подані до центрального органу виконавчої влади для розгляду попереднім урядом.

К.Єфименко переконаний, що це має бути не сотня розпливчатих пропозицій, а трохи конкретніших, економічно доцільних, фінансово обґрунтованих і рентабельних проектів, стратегічних для галузі. До того ж має бути чітко розрахована вартість кожного з них, прозорі умови залучення коштів на реалізацію і зрозуміла перспектива для інвестора.

Серед потенційних проектів, які можуть бути найближчим часом реалізовані Мінтрансзв’язку із залученням інвесторів, - впровадження швидкісного руху поїздів на залізниці, реконструкція Міжнародного аеропорту "Бориспіль" тощо.

Костянтин Єфименко: біографія та добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини