RU

Мінтранс пропонує збільшити страхові суми пасажирам

14.07.2010, 14:25

Міністерство транспорту і зв'язку України пропонує вдвічі збільшити страхові суми пасажирам. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Мінтрансу.

Міністерство вже розробило відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів "Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті" і виносить його на суспільне обговорення.

Зокрема страхові виплати пропонується збільшити для водіїв і пасажирів, які користуються послугами залізничного, морського, автомобільного, внутрішнього водного і електротранспорту. Так, у разі настання страхового випадку з вини перевізника, пропонується збільшити розмір страхової суми для кожних застрахованих до 6 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (з 51 тис. грн. до 102 тис. грн.).

Крім того, відповідно до змін, що пропонуються, до переліку суб'єктів, які підлягатимуть обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків на транспорті, будуть включені пасажири автобусів на нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезеннях. До того ж перевізник буде зобов'язаний видати кожному застрахованому пасажиру страховий поліс до початку поїздки.

Передбачається, що у разі підвищення обсягів страхових платежів над виплатами страхових відшкодувань страхові компанії будуть відраховувати страхувальникам 50% різниці, яка буде використана для фінансування заходів, спрямованих на зменшення аварійності і травматизму на транспорті.

Загалом прийняття поправок до "Положення про обов'язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті" дасть змогу істотно збільшити суми страхових виплат на цей вид страхування, - зазначили у Мінтрансі.

Отже, розміри страхової суми будуть приведені у відповідність до рівня, який відповідає сьогоднішній вартості медичної допомоги (реабілітації) постраждалих, поховання загиблих, матеріальної компенсації у зв'язку з втратою годувальника в аваріях і ДТП на транспорті. Це в результаті підвищить соціальну захищеність громадян і сприятиме збільшенню рівня безпеки на транспорті, - йдеться у повідомленні.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини