RU

Мінтранс пообіцяв інвесторам пришвидшити реформування "Укрзалізниці"

08.06.2010, 09:50

Міністерство транспорту і зв'язку України пришвидшить роботу з реформування "Укрзалізниці". Відповідна домовленість була досягнута під час зустрічі глави Мінтрансу Костянтина Ефименка з представниками Всесвітнього банку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінтрансу, представники Всесвітнього банку зазначили, що загалом задоволені політикою в транспортній галузі, яку впроваджує уряд. Водночас вони наголосили, що для отримання кредиту на модернізацію "Укрзалізниці" (йдеться про суму в $500 млн.) процес реформування залізниці треба пришвидшити.

"Ми бачимо, що уряд приділяє значну увагу цьому проекту і дає "зелене світло" для його реалізації. У свою чергу, Банк готовий надати всебічну підтримку Мінтрансу в просуванні реформи "Укрзалізниці", - сказали представники Всесвітнього банку.

К.Єфименко повідомив, що у третьому кварталі цього року проект Закону "Про внесення змін до Закону "Про залізничний транспорт" буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів, а в четвертому кварталі - поданий до Верховної Ради. "Прийняття цього рішення потребує ретельного обговорення і узгодження з профспілками та іншими представниками громадськості, зокрема, самими залізничниками. Водночас, розуміючи вимогу Банку і значущість отримання кредиту, ми пришвидшимо цю роботу", - наголосив Міністр.

Костянтин Єфименко: біографія та добірка новин>>>
"Укрзалізниця": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини