RU

Мінтранс непокоїть матеріально-технічний стан залізниць

22.07.2008, 16:03

Питома вага вантажообігу, яку здійснює залізниця, становить 82% від вантажного обігу транспорту загалом. При цьому навантаження залізниці вплинуло на її матеріальну базу, і питання якісного ремонту та оновлення рухомих потягів та шляхів потребує екстреного вирішення. Про це заявив перший заступник Міністра транспорту і зв'язку України Василь Шевченко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінтрансзв'язку, В. Шевченко зауважив, що в Україні питома вага вантажообігу, яку здійснює залізниця, становить 82% вантажного обігу транспорту, а пасажирські перевезення досягають 45%.

У Європі, за словами В. Шевченка, ці показники становлять 15% та 20% відповідно. "Враховуючи значні обсяги перевезень залізницею, існує високий рівень відповідальності залізничників, аварійних підрозділів Держспецтрансслужби та "Укрзалізниці", - наголосив перший заступник Міністра.

Нагадаємо, раніше Міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський заявляв, що в системі Мінтрансзв'язку реалізовується комплекс заходів щодо підвищення ефективності роботи транспортного господарства. Кадрові зміни та підвищення показників діяльності, зміни в тарифній політиці, оновлення основних виробничих фондів та розвиток інфраструктури - основні завдання, на яких зосередився Мінтранс.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини