RU

Мінпраці просить додатково 600 млн. грн. на виплату соцдопомоги

14.05.2010, 11:46

Додаткова потреба в коштах для виплати державної соціальної допомоги в травні становить 600 млн. грн. Про це під час селекторної наради з питань нарахування і забезпечення своєчасної виплати пенсій і соціальної допомоги повідомив Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Надрага зазначив, що на травень тимчасовим розписом на виплату допомоги малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми-інвалідами з дитинства, тимчасової допомоги передбачено 1 млрд. 540 млн. грн., а згідно із заявками на виплату допомоги в першій половині травня потреба в коштах становить 1 млрд. 597 млн. грн., що на 57 млн. більше, ніж передбачено тимчасовим розписом.

Також глава Мінпраці повідомив, що для проведення доплат за січень-лютий потреба у коштах становить близько 300 млн. грн. "З урахуванням прогнозних заявок на фінансування допомоги, додаткова потреба в коштах становитиме 600 млн. грн.", - наголосив Міністр.

Враховуючи додаткову потребу в коштах, В.Надрага попросив уряд дати доручення Мінфіну внести зміни до тимчасового розпису на травень 2010 року і до 25 травня профінансувати місцеві органи праці та соціального захисту населення у повному обсязі.

Василь Надрага: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини