RU

Міносвіти звинувачують в неефективному використанні держкоштів

22.07.2008, 12:22

Міністерство освіти і науки України створило непрозору систему формування завдань та планування витрат державного бюджету на методичне забезпечення діяльності навчальних закладів. Як наслідок, у 2006-2007 роках кошти державного бюджету використовувалися неефективно, з порушенням чинного законодавства та невідповідноно до затверджених напрямів. Такі дані оприлюднила Рахункова палата України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Рахункової палати, ресурси "розпилювалися" та витрачалися, крім методичної діяльності, на потреби Міністерства як центрального органу виконавчої влади. У Рахунковій палаті твердять, що відсутність чіткого визначення Міністерством освіти і науки складових методичного забезпечення діяльності навчальних закладів та завдань бюджетної програми, незавершене та з порушенням чинного законодавства планування витрат у цих напрямах призвели до неефективного використання коштів загального фонду державного бюджету, загалом, на суму 10,9 млн. грн.

Про результати аудиту колегія Рахункової палати поінформувала Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України. Звіт з цього питання направлено до Міністерства освіти і науки України для усунення виявлених порушень.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини