RU

Міносвіти змінить процедуру закупівлі підручників

01.09.2010, 12:55

Міністерство освіти і науки України змінить процедуру закупівлі підручників, щоб не виникало проблем з їхньою недостачею перед початком нового навчального року. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти і науки Максим Луцький в ефірі "5 каналу".

"Ми змінимо процедуру закупівлі підручників і будемо робити це набагато раніше, щоб встигнути до 1 вересня всі школи забезпечити підручниками", - цитує прес-служба Партії регіонів М.Луцького.

За його словами, причина затримки пов'язана з тим, що попередній уряд провалив підготовку бюджету на 2010 рік, і до початку року державний бюджет ще не було сформовано і, відповідно, коштів на друк підручників не було.

Регіонал зазначив, що "існуюча система закупівлі підручників неадекватна". Він наголосив, що процедура забезпечення шкіл підручниками потребує певного часу і певних процедур: прийняття бюджету, бюджетний розпис, проведення конкурсу підручників, тендерні процедури, і тільки у самому кінці йде друк і розвозка підручників по навчальних закладах.

М.Луцький також повідомив, що Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав лист, в якому попередив про персональну відповідальність керівників обласних управлінь освіти за невчасне доставлення підручників у школи.

За словами народного депутата, у деякі школи досі не розвезені підручники, які повинні були бути доставлені ще минулого року.

Політик нагадав, що нинішній уряд прийшов до влади у лютому місяці і державного бюджету, а відповідно, і коштів на підручники, не було.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини