RU

Мінфін запропонує уряду виправлений проект держбюджету

03.12.2009, 10:55

Міністерство фінансів України планує підготувати до 7 грудня поточного року для розгляду в уряді проект державного бюджету на 2010 рік, виправлений з урахуванням змін прогнозних макропоказників на основі результатів економічного розвитку за 9 місяців 2009 року. Про це заявив виконувач обов'язків Міністра фінансів України Ігор Уманський.

Як повідомляє УНІАН, І. Уманський зазначив, що документ буде виправлено з урахуванням пропозицій народних депутатів. Зокрема, за його словами, доходи зведеного бюджету будуть скорочені на 30 млрд. грн., витрати - на 40 млрд. грн. "Є постанова N1181, де написано, як повинні змінитися доходи і витрати. Мінус 30 доходи, мінус 40 - витрати. Це якщо говорити про загальний баланс. Якщо говорити про документ, то я не впевнений, що Верховна Рада чекає саме того, що ми уточнимо", - заявив І. Уманський.

До того ж він зазначив, що щодо пропозицій депутатів, які "ведуть до незбалансованого збільшення витрат", Мінфін і уряд "шукатимуть свою позицію".

Нагадаємо, на основі уточнених макропоказників Мінфіну під час доопрацювання до другого читання проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" доручено визначити доходи зведеного бюджету на рівні 328,3 млрд. грн., витрати - на рівні 360,9 млрд. грн.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини