RU

Мінфін: Вибори будуть і без бюджету-2010

08.12.2009, 15:16

У Міністерстві фінансів України запевняють, що незважаючи на неухвалений закон про державний бюджет на 2010 рік, проблем з фінансуванням проведення виборів не буде, оскільки всі витрати забезпечує уряд. Про це заявила представник Мінфіну Лариса Хомутова сьогодні у ЦВК під час семінару-наради з питань фінансового і матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення виборів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Хомутова зазначила, що оскільки виборча кампанія охоплює два бюджетні роки, її фінансування має здійснюватися з бюджетів 2009 і 2010 років, до того ж у поточному році проблем з фінансуванням виборчих комісій немає. Що стосується наступного року, Л.Хомутова зазначила, що на сьогоднішній день невідомо, коли буде прийнято бюджет-2010.

"До прийняття цього закону і затвердження розпису бюджету на наступний рік Міністерство фінансів 1 січня 2010 року затвердить тимчасовий розпис фінансування державного бюджету на 2010 рік", - зазначила вона.

Водночас Л.Хомутова наголосила, що Кабінет Міністрів доручив Мінфіну забезпечити у січні-лютому 2010 року витрати на проведення виборів в обсязі 969,6 млн. грн. "Тобто виборчий процес у нас буде профінансовано незалежно від того, що бюджет не прийнято", - додала вона.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини