RU

Мінфін уріже витрати адміністрації Януковича

19.11.2010, 12:10

Міністр фінансів України Федір Ярошенко обіцяє скоротити витрати на Адміністрацію Президента України у державному бюджеті на 2011 рік. Про це він заявив сьогодні, відповідаючи на питання народних депутатів у парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, чи планується у проекті державного бюджету на наступний рік збільшити соціальні витрати за рахунок скорочення фінансування Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів, інших центральних органів влади, Ф.Ярошенко сказав: "Безумовно... Президент у кабінет ще не зайшов, а вже було прийнято рішення про скорочення витрат на Адміністрацію Президента. Цього року ми також вжили рішучих заходів щодо сбалансування. Тому наступного року все це буде виконуватися".

Нагадаємо, одним із перших ініціатив В.Януковича на посту Президента України став указ про скорочення чисельності адміністрації глави держави не менш ніж на 20%. Після цього рішення гранична чисельність працівників Адміністрації Президента скоротилася на 106 працівників, становивши 424 штатні одиниці.

У свою чергу, у планах Кабінету Міністрів на 2011 рік - скоротити адміністративні витрати на 10%.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини