RU

Мінфін чекає від "Нафтогазу" пропозицій щодо єврокредиту

09.09.2009, 15:00

В Міністерстві фінансів України ще чекають пропозицій від НАК "Нафтогаз України" щодо міжнародних кредитів і розраховують, що такі пропозиції надійдуть найближчим часом. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам в.о. Міністра фінансів Ігор Уманський.

"НАК "Нафтогаз України" продовжує вести переговори з кредиторами. Ми задоволені тим, як ці переговори проходять. НАК "Нафтогаз" зараз готує пропозиції Міністерству фінансів. Відповідно, ми будемо їх розглядати і виносити на засідання уряду", - сказав І.Уманський, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання, чи встигнуть у Кабміні пройти необхідну процедуру до кінця вересня, І.Уманський сказав: "Цих пропозицій ми чекаємо найближчим часом. Я думаю, що НАК "Нафтогаз", щойно завершить роботу з кредиторами, нам їх надасть".

Нагадаємо, в Секретаріаті Президента України заявляють, що Євросоюз готовий надати НАК "Нафтогаз України" кошти у розмірі $1,7 млрд., але Кабінет Міністрів вже півтора місяця не подає заявку на кредит.

Раніше Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря висловив надію, що Україна восени 2009 року отримає кредит у розмірі до $2 млрд. від Європейського Союзу на модернізацію українського газового сектору.

Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини