Мінфін чекає другий транш МВФ на 7,8 млрд. грн.

Мінфін чекає другий транш МВФ на 7,8 млрд. грн. - Фото
06.10.2010, 16:45

Як зазначають у Мінфіні, у четвертому кварталі цього року потребу в рефінансуванні державного боргу становлять близько 25 млрд. грн., що перевищує передбачені бюджетом обсяги платежів

Мінфін чекає другий транш МВФ на 7,8 млрд. грн.

Міністерство фінансів України чекає до кінця року другий транш Міжнародного валютного фонду в обсязі 7,8 млрд. грн. Про це сказано у Плані управління державним боргом на четвертий квартал 2010 року.

Як зазначають у Мінфіні, у четвертому кварталі цього року потребу в рефінансуванні наявного державного боргу становлять близько 25,0 млрд. грн., що перевищує передбачені бюджетом обсяги платежів.

"З метою виконання зобов'язань з наявного державного боргу своєчасно і у повному обсязі на ринку будуть розміщуватися ОВДП на суму близько 4,0 млрд. грн. Зовнішні запозичення плануються за рахунок другого траншу МВФ в обсязі 7,8 млрд. грн. і надходження коштів від міжнародних фінансових організацій для фінансування проектів розвитку обсягом 2,8 млрд. грн.", - сказано у документі.

Нагадаємо, у липні МВФ прийняв рішення про виділення Україні кредиту в розмірі $15,15 млрд. за програмою "stand-by". Кредит розрахований на 29 місяців. Україна вже отримала перший транш у розмірі $1,89 млрд., подальші транші будуть виділятися за результатами щоквартального перегляду програми.

Уряд Азарова: добірка новин>>>