RU

Міненерго доручив збільшити завантаження вітчизняних НПЗ

17.03.2011, 11:40
Міненерго доручив збільшити завантаження вітчизняних НПЗ - Фото
69d70bf54357c5434db956e3d85e4675.jpg

Міненерго доручив збільшити завантаження вітчизняних НПЗ
Міністерству енергетики і вугілля України доручено збільшити постачання сировини на вітчизняні нафтопереробні заводи. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час чергового засідання уряду.

"Щоб бензини і дизпаливо власного виробництва, які випускаються у прийнятному ціновому коридорі, витісняли імпортне паливо, з яким в Україну імпортується інфляція", - пояснив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду нагадав, що Антимонопольний комітет розслідували дії трьох мереж автозаправних станцій, які мають ознаки картельної змови. "Я вимагаю, щоб санкції до тих, хто наживається на громадянах, були максимальні", - акцентував він.

М.Азаров зазначив, що інфляційний тиск, насамперед, на ринок продуктів харчування і палива залишається значним. "Статистично це можуть бути частки відсотка, але для гаманця конкретної людини - це важка ноша. Отже, важливе завдання уряду - компенсувати людям ці витрати", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше уряд встановив верхній кордон цінового коридора у розмірі, який не повинен перевищувати 9,5 грн./л на бензин А-95 і 9,0 грн./л - на дизельне пальне.

Нагадаємо також, що опозиція пов'язує зростання цін на світлі нафтопродукти в Україні з діяльністю "наближеною до влади фірмою "Лівела".

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини