RU

Мінекономіки прогнозує інфляцію за підсумками року на рівні 12%

16.09.2010, 16:55

У Міністерстві економіки України чекають інфляцію за підсумками року на рівні 12%. Про це заявила сьогодні на прес-конференції заступник міністра Ірина Крючкова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за даними Мінекономіки, річний показник інфляції становитиме 12%. "Ми в цей показник заклали всі ризики, пов'язані зі збільшенням цін на продовольчі товари і зі збільшенням тарифів у житлово-комунальній сфері", - зазначила І.Крючкова. За словами замміністра, якби таких адміністративних збільшень цін не було, то інфляція, швидше, за підсумками року не перевищила б 10%.

Крім того, І.Крючкова повідомила, що рівень інфляції у вересні зросте порівняно з попереднім місяцем. "У вересні ми бачимо, що збільшилися ціни на ряд продуктів харчування, це сезонний чинник... Інфляція у вересні буде вищою, ніж була у серпні", - наголосила вона.

Нагадаємо, в макропоказниках на 2010 рік уряд заклав інфляцію на рівні 13,1%. Раніше у Міністерстві економіки заявляли, що інфляція за підсумками року не перевищить 10%.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини