RU

Мінекономіки перевірить, що заважає бізнесу

23.07.2010, 14:35

Міністерство економіки України перевірить, хто на місцях заважає розвиватися бізнесу, не дотримується законів про дерегуляцію, і доповість Президенту України. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

"Для того щоб з'ясувати на місцях, що відбувається, які реальні проблеми, які персонально люди гальмують це питання (дерегуляції, - ред.), які є інституційні бар'єри, за рекомендацією Адміністрації Президента зараз створені спеціальні групи, будуть регіональні виїзні перевірки організовані Міністерством економіки, в частині регіонів вони вже почалися, для того, щоб дати хороший матеріал Президенту про те, що ж заважає нам зараз реалізовувати хороші закони", - сказала І.Акімова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

І.Акімова також повідомила, що у вересні відбудеться спеціальне засідання Комітету з економічних реформ, присвячене питанням дерегуляції, на якому будуть обговорюватися і законодавчі ініціативи влади, і стан справ з дотриманням чинного законодавства з дерегуляції.

Ірина Акимова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини