RU

Мінекономіки готує важелі з заборони цін

14.02.2011, 11:50

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України будує систему економічного і адміністративного впливу на цінову ситуацію на товарних ринках України. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта на брифінгу в рамках прямої телефонної лінії в Кабінеті Міністрів.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, відповідаючи на питання журналістів щодо немотивованого зростання цін на продукти харчування, А.Максюта проінформував, що основною причиною є несумлінна конкуренція окремих товаровиробників.

"Ми не будемо допускати різних узгоджених несумлінних дій на ринку, коли ті чи інші виробники домовляються, збільшують ціни, а потім уряд починає з цим боротися. Зараз ми разом з іншими міністерствами розробляємо спеціальну методику прогнозування цих цінових сплесків і відповідний інструмент для їхнього згладжування", - наголосив А.Максюта.

Нагадаємо, що раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що збільшення цін на окремі продукти харчування у Києві і всій Україні має штучний характер.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини