RU

Мін’юст займеться поверненням в Україну грошей Лазаренка

18.01.2011, 10:40
Мін’юст займеться поверненням в Україну грошей Лазаренка - Фото
591609b269d18435dada00ad586ff7a7.jpg

Мін’юст займеться поверненням в Україну грошей Лазаренка

Міністерство юстиції у 2011 році займеться юридичним супроводом справи про повернення коштів, незаконно виведених з України екс-прем'єр-міністром Павлом Лазаренком. Про це йдеться у плані заходів міністерства на поточний рік.

За інформацією газети "Дело", Міністерство юстиції займеться обслуговуванням інтересів України у цій справі за дорученням Кабінету Міністрів.

"Ми отримали від Кабміну доручення юридичними інструментами добитися повернення активів, доведених судом, що вони незаконно були вилучені з державного бюджету. Це досить складний процес, він починався досить давно", - заявив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Він також додав, що "на сьогодні ми відновили роботу з пошуку партнерів у США, ми працюємо у цьому напрямі, щоб український бюджет поповнився сотнями мільйонів американських грошей".

Нагадаємо, у 1998 році П.Лазаренко був позбавлений повноважень депутата після його затримання. Екс-прем'єр перебував у США з лютого 1999 року. Йому були пред'явлені обвинувачення у відмиванні грошей, отриманих незаконним шляхом і переказаних на закордонні рахунки в 1994-1999 роках.

У листопаді 2009 року суддя Північного округу штату Каліфорнія (США) Чарльз Р.Брейер прийняв остаточний вирок у справі П.Лазаренка. Український політик засуджений до 97 місяців позбавлення волі.

Також повідомлялося, що екс-прем'єр-міністру П.Лазаренку суд скоротив термін ув’язнення у федеральній в'язниці Дубліна (штат Каліфорнія) на сім місяців.

Павло Лазаренко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини