RU

Міністр обіцяє, що нової гречки вистачить всім

11.05.2011, 15:15

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк запевняє, що Україна буде забезпечена гречкою нового врожаю. Про це він заявив сьогодні журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Присяжнюк зазначив, що той обсяг гречки, який зараз сіється, дасть змогу забезпечити потреби України у цій крупі на 100% і більше. "Прогноз врожаю гречки поки давати рано, але, враховуючи природно-кліматичні умови, які ми маємо у травні, ми отримаємо достатній обсяг гречки для того, щоб забезпечити продовольчу безпеку і навіть експортувати, якщо у цьому буде у когось потреба", - сказав він.

Крім того, М.Присяжнюк нагадав, що мито на імпорт гречки було скасовано тільки до 1 липня цього року, тому далі імпортувати її буде непривабливо.

Нагадаємо, що в Україну вже надійшло 800 тонн китайської гречки. Раніше планувалося закупити у КНР 20 тис. тонн груп. Як повідомив сьогодні М.Присяжнюк, зараз китайську гречку можна знайти у всіх торгових мережах. "800 тонн, які завезені, роздані торговим мережам по 16 грн. за кілограм. Далі ціну визначають торгові мережі", - сказав він.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини