RU

Міллер: Газпром відкритий до пошуку компромісів з Україною

27.09.2011, 13:30
Міллер: Газпром відкритий до пошуку компромісів з Україною - Фото
9b510cf1c30f176f6ecaec4a02b8fcd3.jpg

Міллер: Газпром відкритий до пошуку компромісів з Україною
Газпром відкритий для пошуку компромісів, але до остаточного досягнення і оформлення домовленостей з Україною діє довгостроковий контракт на період до 2019 року. Про це заявив журналістам голова Газпрому Олексій Міллер.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, відповідаючи на питання журналістів щодо переговорів з Україною, голова правління Газпрому наголосив: "Контрольний пакет акцій Газпрому належить державі, і ми реалізовуємо всі міжурядові домовленості, але вони повинні бути доведені до логічного завершення і належно оформлені".

"Наразі між Газпромом і Нафтогазом діють контракти на транзит і на поставку газу до 2019 року, ми працюємо суворо за цими контрактами, і жодних інших документів або угод на сьогодні немає", - відзначив голова Газпрому.

"Газпром відкритий до діалогу і пошуку компромісів. Ми чекаємо делегацію України для проведення переговорів на цьому тижні", - повідомив Міллер.

На питання про створення консорціуму з управління ГТС України, Олексій Міллер заявив, що "ця ідея не відноситься до числа пріоритетних".

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що сторони домовилися про перегляд газових угод. Азаров розраховує, що нова ціна на газ почне діяти з 2012 року.

Україно-російські відносини: всі новини>>>
Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини