RU

Міліція намагається силоміць позбавити Хрещатик від підприємців

22.11.2010, 14:00

Міліція намагається силоміць позбавити Хрещатик від підприємців
Заворушення між правоохоронцями і пікетувальниками через перекриття руху по вулиці Хрещатик переросли в бійку підприємців з міліціонерами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як пікетувальникам вдалося перекрити рух по Хрещатику, правоохоронці, взявши їх у щільне кільце, зуміли частково розчистити дорогу, але такі дії міліції спровокували ще більшу кількість пікетувальників вийти на дорогу. З найбільш активними із них виникла бійка з правоохоронцями.

За словами організаторів акції, що виступають зі сцени, якщо від дій правоохоронців постраждає хоч би один учасник акцій протесту, вони також ініціюватимуть відставку Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

До місця подій додатково підтягуються декілька десятків правоохоронців. Поки вони стоять збоку, рух залишається перекритим.

Нагадаємо, близько п'яти тисяч представників малого і середнього бізнесу зібралися сьогодні з ранку у Києві на площі Незалежності. Учасники акції протесту виступають проти нового Податкового кодексу. Пікетувальники заявляють, що акція буде безстроковою у тому випадку, якщо влада сьогодні не відреагує на їхні вимоги ветувати Податковий кодекс.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини