RU

Ляшко: Підвищувати пенсійний вік в країні з демографічною кризою аморально

18.08.2010, 17:09

В уряді вже підготовлений проект закону про внесення змін до низки законів, які регламентують питання пенсійного забезпечення. Про це повідомив під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net народний депутат України від БЮТ Олег Ляшко.

За словами бютівця, у вказаному законопроекті, "відповідно до Меморандуму між урядом України а і МВФ, передбачено і підвищення пенсійного віку для чоловіків і жінок, і цілий ряд інших новацій, які значно погіршать права громадян на пенсійне забезпечення".

"На мою думку, вказані кроки уряду проблеми дефіциту Пенсійного фонду не вирішать. Адже, якщо людина не має роботи, то, у скільки б років вона не виходила на пенсію, внесків до Пенсійного фонду від цього не додасться. Підіймати пенсійний вік в країні, яка протягом останніх 10-15 років переживає серйозну демографічну кризу - це аморально", - вважає О.Ляшко.

За його словами, проблему наповнення бюджету Пенсійного фонду можна вирішити за рахунок таких кроків: створення нових робочих місць; підвищення фонду оплати праці.

"А механічно підвищувати пенсійний вік кожний дурень зможе", - додав нардеп.

Олег Ляшко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини