RU

Ляпіна: Влада свідомо тягне з "упрощенкою"

05.04.2011, 11:15

Міністерство фінансів України ніколи не погодиться на варіант законопроекту за спрощеною системою оподаткування, який би влаштував підприємців. Така думка кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ озвучила народний депутат України (НУНС), заступник глави Комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Ксенія Ляпіна.

К.Ляпіна не виключає, що процес підготовки законопроекту з реформування спрощеної системи оподаткування може затягнутися до наступних парламентських виборів. "Сьогодні депутати не хочуть розбурхувати підприємницьке середовище, а Мінфін, у свою чергу, ні за що не погодиться на варіант, який би влаштував підприємців. Це дві крайності, між якими знайти компроміс дуже складно. Тут потрібне бажання обох сторін, але його, на жаль, немає", - зазначає народний депутат.

На думку К.Ляпіної, Мінфін зацікавлений у тому, "щоб це положення продовжувало бовтатися". Ситуація на сьогодні не загострюється, але і не вирішується. Мінфін - господар ситуації - може вирішити її у будь-який момент і спосіб, який буде для нього найбільш прийнятним", - вважає депутат.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>

Юрій ТАРАСОВСЬКИЙ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини