RU

Львів приступає до реалізації проекту економічного розвитку

07.10.2008, 17:00

У Львові підписано трьохсторонню угоду про співпрацю між Львівською міською радою, фондом "Ефективне управління" і міжнародною консалтинговою компанією "Monitor Group". У межах цієї угоди його учасники приступлять до реалізації проекту економічного розвитку Львова. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі фонду "Ефективне управління".

"Згідно з підписаною угодою, ми починаємо співпрацю з фондом "Ефективне управління" і компанією "Monitor Group" щодо збільшення конкурентоздатності Львова. Наші партнери володіють інструментарієм, який дозволить чітко визначити пріоритети розвитку міста і успішно рухатися уперед", - заявив під час підписання угоди мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, реалізація проекту економічного розвитку міста займе від восьми до дванадцяти місяців. На першому етапі, тривалістю п'ять-шість місяців, буде зроблено детальний аналіз стану економіки Львова, визначено основні напрями економічного розвитку і конкурентоздатні кластери.

"В Україні такий проект реалізовується вперше. Як і інші проекти Фонду, він спрямований на розвиток економіки країни і підвищення рівня добробуту її громадян" - повідомила директор фонду "Ефективне управління" Наталія Ізосімова. Для здійснення проекту Фонд, за словами Н. Ізосімової, звернувся до передового світового досвіду, зокрема, на тендерній основі було залучено компанію "Monitor Group".

Згідно з наданою інформацією, контроль над реалізацією проекту здійснює Міжнародна консультативна рада Фонду, яку очолює колишній Прем'єр-міністр Канади Кім Кемпбелл. Зокрема підписання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Донецькою облрадою, фондом "Ефективне управління" і компанією "Monitor Group" відбудеться 9 жовтня.

Фонд "Ефективне управління" створений з ініціативи Ріната Ахметова в 2007 році для розробки і реалізації проектів і програм, спрямованих на довгостроковий розвиток української економіки.

Міжнародна консалтингова компанія "Monitor Group" створена в 1983 році. Компанія здійснила понад 175 проектів у 58 країнах. Її штаб-квартира розташована в Кембриджі, штат Массачусетс.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини