RU

Луцьк збирається впровадити електронну оплату проїзду у транспорті

28.07.2008, 11:36

Влада Луцька має намір впровадити систему електронної оплати проїзду у громадському транспорті. Про це повідомив заступник міського голови Петро Гоцалюк.

Як повідомляє прес-служба Луцької міськради, П. Гоцалюк зазначив, що пасажири зможуть розраховуватися у міських автобусах та тролейбусах за допомогою платіжної картки. За його словами, нововведення буде проходити в декілька етапів. Так, спочатку у міському транспорті буде діяти змішана система оплати за проїзд. Згодом планується випустити спеціальні картки. "Пільговикам" будуть видавати іменні картки, а інші будуть користуватися звичайними пластиковими.

П. Гоцалюк наголосив, що таким чином у транспорті буде обмежено потік "живих" грошей. На його думку, це дасть можливість виправити ситуацію зі зловживанням водіїв, які привласнюють частину виручених коштів за квитки.

П. Гоцалюк також додав, що на даний момент ведуться переговори з банками, яким запропоновано співпрацю на партнерських умовах з мінімальним навантаженням на комунальне підприємство.

Крім Луцька, над схожою системою нововведень у транспортній галузі зараз працюють у Харкові.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини