RU

Лукашенко готовий співпрацювати з Україною у всіх напрямах

19.05.2011, 16:45
Лукашенко готовий співпрацювати з Україною у всіх напрямах - Фото
7e8205624adf7c4e158ac5480b26620d.jpg

Лукашенко готовий співпрацювати з Україною у всіх напрямах

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко (на фото) заявив, що Білорусь була і залишається надійним партнером України. Це він зазначив у Мінську під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

"Білорусь як була, так і залишається надійним союзником для України. У нас надзвичайне тепле ставлення, теплі почуття до вашої держави і вашого народу", - зазначив Президент Білорусі, якого цитує прес-служба уряду України.

О.Лукашенко наголосив, що під час зустрічі з Прем'єр-міністром України буде обговорено ряд конкретних питань двосторонньої співпраці. "Ми готові співпрацювати у всіх напрямах. Ми готові відстоювати разом з Україною інтерес обох сторін", - зазначив він.

У свою чергу М.Азаров зазначив, що Україна зацікавлена в інтенсифікації двосторонньої співпраці з Білоруссю. "Настав час перейти від торгово-економічних відносин до більш широкої співпраці", - наголосив глава українського уряду.

Він додав, що взаємовигідним є створення спільних білорусько-українських підприємств на територіях двох держав, зокрема з виробництва сільськогосподарської техніки. Також перспективною є співпраця в інноваційній і космічній сферах тощо.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини