RU

Лукаш: Президент ветував Податковий кодекс загалом, а не частинами

01.12.2010, 10:05
Лукаш: Президент ветував Податковий кодекс загалом, а не частинами - Фото
eb4ce448b9ed7a94fc3e0256cd5f3cdb.jpg

Лукаш: Президент ветував Податковий кодекс загалом, а не частинами

Президент України Віктор Янукович (на фото) ветував весь Податковий кодекс, а не окремі його частини. Про це заявила перший заступник глави Адміністрації Президента Олена Лукаш в інтерв'ю Бі-Бі-Сі.

"Ветується весь Податковий кодекс, і ветується другий закон, який прийнятий у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу і який також регулює права підприємців у цій державі і можливості держави щодо збору податків. Тому ветуються обидва закони", - пояснила чиновниця.

"Вето буде обґрунтованим і внесеним разом із законодавчими пропозиціями, які, на думку Президента, сприятимуть вдосконаленню як першого, так і другого закону", - додала О.Лукаш. "Вето Президента буде складатися з двох частин (умовно). Це економічна частина і правова, юридична частина. Ми зможемо побачити текст у четвер, але парламент буде розглядати як економічні вимоги Президента, так і правові, тобто як умови для існування бізнесу і наповнення, з іншого боку, бюджету в цій державі, так і дотримання прав і свобод людини", - розповіла вона.

Нагадаємо, раніше Президент України В.Янукович застосував вето до Податкового кодексу. У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що глава держави не ветував Податковий кодекс загалом , а лише направив у парламент зауваження до окремих його положень, тому депутатам не треба збирати 300 голосів для подолання вето - досить 226 голосами підтримати пропозиції Президента.

Олена Лукаш: біографія та добірка новин >>>

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини