RU

Луганську, Маріуполю та Одесі обіцяють чисту воду до кінця року

22.06.2012, 17:31
Луганську, Маріуполю та Одесі обіцяють чисту воду до кінця року - Фото
Владислав Каськів
Згідно з планом реалізації національного проекту "Якісна вода" до кінця 2012 року повинна бути змонтована мережа з 300 точок з продажу чистої води в містах Луганськ, Маріуполь та Одеса. Про це сьогодні під час громадських слухань та презентації результатів розробки ТЕО національного проекту "Якісна вода" заявив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів.

"Національний проект "Якісна вода "- це рентабельний бізнес з високою інвестиційною привабливістю, який комплексно вирішує гостру соціальну проблему - забезпечення населення якісною питною водою, за низькою вартістю. Чиста вода повинна бути в кожному домі і бути доступною для всіх соціальних верств населення", - заявив Каськів, якого цитує прес-служба відомства.

Розробником ТЕО проекту "Якісна вода" є німецька компанія Eco-Holz Vertriebs GmbH, яка в грудні 2011 року взяла участь у відкритих торгах на закупівлю послуги розробки ТЕО і перемогла, оскільки її пропозиція була визнана найбільш економічно вигідною, і отримала найбільшу загальну кількість балів.

Загальний обсяг інвестицій, необхідних для впровадження нацпроекта становить 3 млрд.грн. Частка витрат за рахунок державного бюджету складе до 35%. Термін розгортання мережі пунктам, де можна придбати чисту воду: 5-6 років. Загальна кількість об'єктів у мережі - 23 000 шт. Загальна кількість створених робочих місць: близько 3000.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини