Lufthansa може отримати $10 млрд держдопомоги. Що готова віддати взамін

21.05.2020, 14:48
Lufthansa може отримати $10 млрд держдопомоги. Що готова віддати взамін - Фото
Фото: facebook.com/Lufthansa

Авіаперевізник Lufthansa готовий віддати 20-відсоткову частку державі в обмін на фінансову допомогу

Флагманський авіаперевізник Німеччини компанія Lufthansa близька до отримання державної допомоги в розмірі 9 млрд євро. При цьому держава в рамках плану порятунку отримає 20-відсоткову частку компанії, повідомляє Reuters.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Представники Lufthansa заявили в четвер, що угода передбачає надання уряду Німеччини двох місць у наглядовій раді компанії. Однак ці два члена ради голосуватимуть тільки в особливих випадках, наприклад, коли це буде потрібно для того, щоб уникнути поглинання компанії.

Lufthansa вже кілька тижнів веде переговори з владою про отримання підтримки, яка допоможе компанії пережити потенційний тривалий спад в авіаперевезеннях. Однак переговори затягнулися через питання про те, які повноваження отримає уряд в обмін на допомогу.

Державний стабілізаційний фонд Німеччини поки не зробив остаточної пропозиції, однак може направити її вже в четвер, сказали джерела, залучені до переговорів.

План порятунку включає кредит від державного банку KfW на 3 млрд євро і конвертовану облігацію, яка може бути обміняна ще на 5% плюс одну акцію в разі публічного розміщення і поглинанні третьою стороною.

Lufthansa очікує, що умови угоди будуть включати відмову від дивідендів і обмеження винагород топ-менеджерам. Держпідтримка також повинна бути схвалена Єврокомісією.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий