RU

Литвина здивувало рішення Азарова щодо "жорсткого бюджету"

12.12.2011, 16:10
Литвина здивувало рішення Азарова щодо
e7fd04fec08fd43a663598374f09c08e.jpg
Голова Верховної Ради Володимир Литвин здивований тим, що прем'єр-міністр Микола Азаров дав команду прийняти бюджет на 2012 рік за жорстким сценарієм. Про це він заявив сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин зазначив, що проект держбюджету ще не надійшов до Верховної Ради. "Але мене здивувало те, що прем'єр-міністр України дав команду прийняти бюджет за жорстким сценарієм", - сказав він.

Литвин зазначив, що в проект закладається ціна на газ в $400 за тисячу кубометрів. Втім, за його словами, проект бюджету спочатку був зверстаний на приблизно такій же ціні. "І по-друге, а як же рішення Верховної Ради, яка прийняла в першому читанні бюджет і висловила свої пропозиції та зауваження, які повинен відпрацювати Кабінет міністрів України?" - запитав він.

Він висловив надію на діалог депутатів і членів уряду. "Щоб ми не отримали сюрприз. Я маю на увазі зовсім змінений проект бюджету. Ви ж розумієте, що вже вдалося притерти певне бачення, інтереси. Нам не потрібні додаткові стимули для підігріву ситуації. І так все тримається в ручному режимі", - додав Литвин.

Нагадаємо, раніше прем'єр Азаров дав розпорядження готувати найбільш жорсткий варіант державного бюджету-2012 c ціною імпортованого газу не менше $400 за тисячу кубометрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини