RU

Литвин планує зайнятися змінами до держбюджету в четвер

10.04.2012, 09:36
Литвин планує зайнятися змінами до держбюджету в четвер - Фото
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин
За словами керівника парламенту Володимира Литвина, він провів бесіду з прем'єр-міністром України, який прогнозує, що Кабінет міністрів вже найближчим часом внесе до Верховної Ради проект про внесення змін до Державного бюджету на 2012 рік, повідомляє прес-служба парламенту.

Литвин підкреслив, що в разі якщо профільний комітет встигне відпрацювати законопроект, його розгляд відбудеться в четвер.

При цьому спікер висловився за наступний порядок: спочатку уряд відзвітує про виконання Державного бюджету на 2012 рік, а потім необхідно розглянути всі ініціативи та пропозиції про внесення змін до держбюджету, що є на сьогоднішній день, - як урядові, так і від народних депутатів.

"Обговорювати необхідно не наспіх, а скільки треба, і прийняти зрозуміле рішення", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що президент Віктор Янукович вимагає від уряду передбачити у змінах до держбюджету на 2012 рік кошти на нацпроекти соціальної спрямованості.

Раніше перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова заявила, що економіці України під силу подужати соціальні ініціативи голови держави. Вона зазначила, що, за попередніми підрахунками Міністерства фінансів, додатково на соціальні ініціативи Віктора Януковича необхідно 8 млрд. грн.

Разом з тим, за словами віце-прем'єра Сергія Тігіпка, реалізація більшості соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича в поточному році обійдеться в 16 млрд.грн.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини