RU

Литвин обіцяє не затягувати з угодою про ЗВТ в рамках СНД

27.03.2012, 10:33
Литвин обіцяє не затягувати з угодою про ЗВТ в рамках СНД - Фото
Володимир Литвин
Верховна Рада України почне ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД після того, як отримає документ з Кабінету міністрів. Про це сказав спікер парламенту Володимир Литвин журналістам у вівторок в Алмати (Казахстан).

"Кабінет міністрів не передав проект Угоди про ЗВТ. Як тільки він передасть, Верховна Рада почне працювати з цим документом", - сказав Литвин, якого цитує Інтерфакс-Україна.

При цьому спікер підкреслив, що цей документ повинен відповідати нормам СОТ.

Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Україна докладе всіх зусиль для максимально швидкої ратифікації Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД. За словами Азарова, для вступу в силу договору необхідно провести відповідні внутрішньодержавні процедури в країнах, що підписали цю угоду.

Як відомо, минулого тижня Держдума РФ ратифікувала договір про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

Мета договору - забезпечення необхідних умов для повноцінного та ефективного функціонування зони вільної торгівлі на просторі СНД та створення сприятливих умов для подальшого поглиблення інтеграції на основі норм СОТ.

Договір в Санкт-Петербург 18 жовтня 2011 року підписати вісім країн: Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Росія, Таджикистан і Україна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини