RU

Литвин вважає, що з пенсійною реформою доведеться почекати

20.12.2010, 14:45
Литвин вважає, що з пенсійною реформою доведеться почекати - Фото
206f9b9463bef036152e489c331e9e5a.jpg

Литвин вважає, що з пенсійною реформою доведеться почекати
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не бачить можливості прийняти закон щодо пенсійної реформи під час поточної сесії парламенту. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"На цій сесії я не бачу можливостей, потенціалу і часу для того, щоб розглянути цей закон", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спікер також повідомив, що проект закону, який уряд відкликав з Верховної Ради для доопрацювання, буде повернений у парламент сьогодні. Він також нагадав, що у п'ятницю під час поставлення питань до уряду інформацію з цього питання депутатам надасть Міністр соцполітики Сергій Тігіпко.

"Після цього, я вважаю, треба цей проект опублікувати для широкого обговорення, для того, щоб тут не наламали дрів, оскільки це не Податковий кодекс, це проект, який зачіпає більш глибинні пласти людського життя", - сказав він.

Нагадаємо, що законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи зареєстрований у парламенті під N7455 13 грудня. Станом на сьогодні, 20 грудня, текст законопроекту на порталі Верховної Ради відсутній.

Сьома сесія Верховної Ради VI скликання закінчується 14 січня 2011 року.

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини