RU

Литвин впевнений у прийнятті закону про підвищення соцстандартів

09.10.2009, 16:47

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин переконаний, що парламент у жовтні ухвалить закон про підвищення соціальних стандартів. Про це він сказав під час зустрічі з жителями міста Боярка Київської області.

Як повідомляє УНІАН, В.Литвин вказав, що "у 20-х числах Верховна Рада України ухвалить закон про підвищення соціальних стандартів". При цьому він додав: "Хоч йде шалений опір".

За його словами, в розмовах з представниками уряду, Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко звучать заяви про те, що немає грошей для підвищення соціальних стандартів. В.Литвин заявляє, що такі гроші можна знайти і, зокрема, перекривши шляхи для контрабандних товарів в Україну.

Політик вважає, що сьогоднішні зарплати і пенсії не дозволяють людям виживати.

Нагадаємо, в свою чергу, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко упевнена, що законопроект про підвищення мінімальних зарплат і пенсій не буде прийнятий.

Верховна Рада 6 жовтня прийняла за основу законопроект "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати" N4762 Олега Зарубінського (Блок Литвина). За таке рішення проголосували 259 народних депутатів.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини