RU

Литвин вказав на проблемні моменти бюджету-2011

14.12.2010, 14:55
Литвин вказав на проблемні моменти бюджету-2011 - Фото
4967c5a8440613db3c51aa7b0e604e5d.jpg

Литвин вказав на проблемні моменти бюджету-2011
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин (на фото) попросив Бюджетний комітет разом з урядом уважно підійти до підготовки проекту державного бюджету до другого читання, звернути увагу на найбільш актуальні потреби у сфері освіти, культури, охорони здоров'я, а також соціально незахищених верств населення.

"Щоб чітко прозвучало, що цього року буде зроблено і що держава гарантує наступного, 2012-й рік", - наголосив В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також спікер попросив членів комітету і уряду "прибрати з проекту закону про держбюджет все те, що суперечить Бюджетному кодексу і Конституції України... окремо подивитися на Київ, про що говорили народні депутати".

"Виступи народних депутатів підтвердили очевидне: бюджет непростий. Проте, як і всі попередні бюджети. Очевидно, нам треба демонструвати не боротьбу з вітряними млинами, а реалістичний підхід до того, щоб доопрацювати у необхідному плані проект бюджету для того, щоб він заклав якісну основу для подальшого періоду розвитку України. Зрозуміло, що нам, треба витерпіти, і про це говорили депутати, але ми повинні терпіти всі разом, і люди. Тому у нас буде розглядатися закон про внесення змін до пенсійного законодавства, де буде йтися про впорядкування пенсій. Буде розглядатися закон сьогодні о 16:00 про внесення змін до Бюджетного кодексу та інших законів, де також йдеться про те, щоб все привести у відповідність. Давайте будемо принципово розглядати ці питання і приймати відповідні рішення", - наголосив В.Литвин.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла за основу проект закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік". За відповідне рішення проголосували 275 народних депутатів.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини