RU

Литвин просить всі зміни до Податкового кодексу прийняти в червні

30.05.2011, 12:15
Литвин просить всі зміни до Податкового кодексу прийняти в червні - Фото
88db367a47b458b995f61db162c70ab9.jpg

Литвин просить всі зміни до Податкового кодексу прийняти в червні
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин просить депутатів звести всі зміни до Податкового кодексу в один законопроект і прийняти його в червні. Про це він повідомив сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин відмітив, що на даний момент зареєстровано 39 законопроектів, якими пропонується внести зміни до Податкового кодексу. "Я попросив би голову комітету (з питань податкової і митної політики Віталія Хомутинніка, - ред.), чи можемо ми вийти на один уніфікований проект закону, уважно поставившись до тих пропозицій, які внесені… і нам бажано в червні прийняти єдиний законопроект, який носив би цілісний, системний характер і зняв би розмови, дискусії, обвинувачення з цього приводу, в тому числі з Верховної Ради України", - сказав він.

У свою чергу, голова профільного парламентського комітету В.Хомутиннік відмітив, що таких законопроектів в комітеті на даний момент близько 40, більшість з них включені на друге читання в проект N8217, який запланований до розгляду на цьому тижні в четвер. Він також відмітив, що якщо комітет не встигне відпрацювати всі законопроекти, він запропонує перенести цей документ на наступний пленарний тиждень.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини