RU

Литвин пообіцяв, что Держбюджет на 2012 рік приймуть вчасно

03.09.2011, 08:05
Литвин пообіцяв, что Держбюджет на 2012 рік приймуть вчасно - Фото
b330369a9222a953c14b57ce4caa53ba.jpg

Литвин пообіцяв, что Держбюджет на 2012 рік приймуть вчасно

Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що державний бюджет на 2012 рік буде прийнятий, як того і вимагає бюджетний кодекс, наприкінці листопада або на початку грудня. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Проект Державного бюджету до 15 числа надійде до Верховної Ради України. І я планую, що ми організуємо роботу таким чином, щоб до початку або на початку грудня, як того вимагає Бюджетний кодекс, щоб цей закон було прийнято", - сказав Литвин.

"На сьогоднішній день загальні макроекономічні показники мають позитивну тенденцію і, очевидно, в нас бюджет на наступний рік буде у межах 350 мільярдів", – додав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність готувати бюджет з великим запасом міцності. "Образно кажучи, створити захисну греблю проти можливих викликів і ризиків на світовому ринку. Тому бюджет повинен бути вкрай економним. Дефіцит бюджету треба звести до мінімуму. Націлити державні витрати на соціальний захист і на створення резервів і ресурсів, які дозволять пережити непростий час", - наголосив він.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини