RU

Литвин не бачить проблем для "упрощенки" у Раді

19.05.2011, 15:15
Литвин не бачить проблем для
054752354a5e2a15da28fda741f006a1.jpg

Литвин не бачить проблем для "упрощенки" у Раді
Урядовий законопроект з реформування спрощеної системи оподаткування буде розглянуто у парламенті наступного пленарного тижня. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції Голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що законодавчі пропозиції, які надійдуть від Кабінету Міністрів, переважно дістануть підтримку в парламенті. "Проблеми можуть виникати тільки у процесі підписання, оскільки якщо подивитися на ветовані Президентом закони, то серед них багато тих, які подавав уряд. Це свідчить про те, що ми часто працюємо в авральному режимі і далеко не завжди маємо відшліфовані положення", - сказав він.

За словами спікера, на сьогодні вже є близько сорока законодавчих актів, що стосуються тих чи інших аспектів Податкового кодексу. "Тому в профільному комітеті ми врахуємо і законодавчі ініціативи депутатів, які заслуговують уваги, пропозиції підприємців до змін, і я думаю, що наступного пленарного тижня цей законопроект буде розглянутий", - зазначив В.Литвин.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України просить Верховну Раду розглянути проект змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування як невідкладний.

16 травня Кабінет Міністрів схвалив і зареєстрував у парламенті законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва)" N8521.

Нагадаємо також, що 12 травня під час засідання Ради підприємців при Кабміні, Прем'єр-міністр Микола Азаров підтримав пропозиції підприємців щодо скасування штрафних санкцій за несплачені у 2010 році пенсійні внески підприємцями, скасування обов'язкової сплати єдиного соціального внеску пенсіонерами, інвалідами і сумісниками, зниження ставки єдиного соціального внеску для всіх роботодавців.

У свою чергу, підприємці заявляють, що зазначений проект є компромісним, але не виключають, що законопроект можуть змінити "не у кращий бік" під час обговорення у Верховній Раді.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини