RU

Литвин назвав останню дату прийняття держбюджету

09.12.2010, 11:05
Литвин назвав останню дату прийняття держбюджету - Фото
ada1cb1ebc57dc507910032450db5619.jpg

Литвин назвав останню дату прийняття держбюджету
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин називає останньою датою прийняття державного бюджету на наступний рік 24 грудня поточного року. Про це В.Литвин сказав, спілкуючись з журналістами у четвер у Сеулі, де перебуває з офіційним візитом.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі апарату Верховної Ради, В.Литвин зазначив, що за два тижні пленарної роботи, які будуть у парламенті до кінця року, головне - визначитися з прибутковою і витратною частинами бюджету, рівнем інфляції, дефіцитом бюджету.

На питання про вимоги деяких політичних сил включити до бюджету наступного року витрати на проведення парламентських виборів у 2011 році, В.Литвин зазначив "Можна вимагати що завгодно, але якщо вибору немає, то про які витрати може йтися?".

До того ж він наголосив на необхідності зміни виборчої системи. "Якщо гіпотетично уявити, що вибори будуть наступного року, то ніяких конструктивних рішень, зокрема, і державний бюджет, прийнято не буде, адже всі будуть поспішати сподобатися виборцям", - сказав керівник парламенту.

Нагадаємо, вчора, 8 грудня, Кабінет Міністрів схвалив проект Закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік". Протягом двох днів документ буде допрацьований і у п'ятницю, 10 грудня, переданий у Верховну Раду.

Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини