RU

Литвин направив Податковий кодекс Януковичу

03.12.2010, 17:05
Литвин направив Податковий кодекс Януковичу - Фото
4ad6ae5f58f548168297d99b086d8372.jpg

Литвин направив Податковий кодекс Януковичу
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин направив Податковий кодекс на підпис Президенту України Віктору Януковичу. Про це спікер парламенту повідомив в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Вранці робота над документом після голосування була завершена - у п'ятницю, о 6 годин ранку. Всю ніч працювали працівники юридичних служб, оскільки треба було повністю переформатувати закон внаслідок прийняття цілої групи поправок", - сказав В.Литвин, якого цитує УНІАН.

В.Литвин нагадав, що Президент надав до проекту Податкового кодексу майже 50 поправок, які парламент підтримав. Він також зазначив, що закон спрямований на підпис Президенту, і тепер "треба зосередити зусилля не на критиці цього документа, а на роз'ясненні" його норм.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс, який фактично скасовував спрощену систему оподаткування і посилював функції контролювання податківців. 30 листопада Президент України приймав рішення ветувати Податковий кодекс. Зокрема він запропонував парламенту зберегти систему оподаткування малого бізнесу. 2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави.

Повний текст поправок глави держави до Податкового кодексу>>>

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини