Литвин направив Податковий кодекс Януковичу

03.12.2010, 17:05
Литвин направив Податковий кодекс Януковичу - Фото
4ad6ae5f58f548168297d99b086d8372.jpg

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин направив Податковий кодекс на підпис Президенту України Віктору Януковичу. Про це спікер парламенту повідомив

Литвин направив Податковий кодекс Януковичу
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин направив Податковий кодекс на підпис Президенту України Віктору Януковичу. Про це спікер парламенту повідомив в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Вранці робота над документом після голосування була завершена - у п'ятницю, о 6 годин ранку. Всю ніч працювали працівники юридичних служб, оскільки треба було повністю переформатувати закон внаслідок прийняття цілої групи поправок", - сказав В.Литвин, якого цитує УНІАН.

В.Литвин нагадав, що Президент надав до проекту Податкового кодексу майже 50 поправок, які парламент підтримав. Він також зазначив, що закон спрямований на підпис Президенту, і тепер "треба зосередити зусилля не на критиці цього документа, а на роз'ясненні" його норм.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс, який фактично скасовував спрощену систему оподаткування і посилював функції контролювання податківців. 30 листопада Президент України приймав рішення ветувати Податковий кодекс. Зокрема він запропонував парламенту зберегти систему оподаткування малого бізнесу. 2 грудня парламент прийняв у новій редакції Податковий кодекс з урахуванням пропозицій глави держави.

Повний текст поправок глави держави до Податкового кодексу>>>

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы