Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів

04.09.2011, 00:20
Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів - Фото
db163e6749d2c476fc1f280fafd080a5.jpg

Спікер відмітив, що "ми повинні відійти від вже того, що намічається в нашій практиці, коли з наближенням зими у нас виникає проблема газу". При цьому, вказав він, Україна повиннавиходити зі своїх національних інтересів

Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає проти загострення ситуації в газових взаємовідносинах України і Росії в передноворічний період. Про це він сказала в Вільнюсі, коментуючи двосторонні відношення України і Росії в газовій сфері.

Як передає Інтерфакс-Україна, Ливтин відмітив: "Я думаю, що ми повинні відійти від вже того, що намічається в нашій практиці, коли з наближенням зими у нас виникає проблема газу".

При цьому спікер підкреслив, що Україна повинна виходити зі своїх національних стратегічних інтересів, а також з чинних законів. "Все це необхідно враховувати при проведенні переговорів. Звичайно ж краще, щоб це був рівноправний і спокійний, зважений діалог", - відмітив спікер.

"Я є прихильником того, щоб такі складні питання, як співпраця в енергетичній сфері не впливали на відносини", - додав він.

"Ми повинні виходити із загальної платформи, що повинно бути довір'я один до одного, повага і ми повинні зважати одне на одного. Я думаю, що при такому підході, при публічному, відкритому діалозі, при бажанні знайти рішення, ми завжди це рішення знайдемо", - підкреслив Литвин.

Володимир Литвин: біографія, новини >>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов