RU

Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів

04.09.2011, 00:20
Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів - Фото
db163e6749d2c476fc1f280fafd080a5.jpg

Литвин хотів би уникнути передноворічний газових сюрпризів

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає проти загострення ситуації в газових взаємовідносинах України і Росії в передноворічний період. Про це він сказала в Вільнюсі, коментуючи двосторонні відношення України і Росії в газовій сфері.

Як передає Інтерфакс-Україна, Ливтин відмітив: "Я думаю, що ми повинні відійти від вже того, що намічається в нашій практиці, коли з наближенням зими у нас виникає проблема газу".

При цьому спікер підкреслив, що Україна повинна виходити зі своїх національних стратегічних інтересів, а також з чинних законів. "Все це необхідно враховувати при проведенні переговорів. Звичайно ж краще, щоб це був рівноправний і спокійний, зважений діалог", - відмітив спікер.

"Я є прихильником того, щоб такі складні питання, як співпраця в енергетичній сфері не впливали на відносини", - додав він.

"Ми повинні виходити із загальної платформи, що повинно бути довір'я один до одного, повага і ми повинні зважати одне на одного. Я думаю, що при такому підході, при публічному, відкритому діалозі, при бажанні знайти рішення, ми завжди це рішення знайдемо", - підкреслив Литвин.

Володимир Литвин: біографія, новини >>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини