RU

Ліміт для безконтактних платежів без ПІН-коду картами Visa зріс до 1500 грн

14.04.2020, 12:13
Ліміт для безконтактних платежів без ПІН-коду картами Visa зріс до 1500 грн - Фото
Фото: depositphotos.com

Ліміт оплати для безконтактних карток (з PayPass) Visa без аутентифікації власника збільшили з 1000 до 1500 грн. Це дозволить споживачам сплачувати за покупки сумою до 1500 грн в один дотик, використовуючи безконтактну платіжну карту. Про це Visa повідомила у своєму пресрелізі. 

Для більш дорогих покупок використання ПІН-коду бажане у цілях безпеки. Споживач може за власним бажанням встановити нижчий або нульовий ліміт для розрахунків без ПІН-коду. 

“У безконтактних платежах споживачі насамперед цінують швидкість, зручність і простоту. За даними Visa, станом на лютий 2020 року понад 52% транзакцій в Україні вже відбуваються з використанням безконтактних платіжних інструментів”, - зазначила Віра Платонова, старший віцепрезидент Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи. 

Компанія нагадала, що під час безконтактних оплат смартфоном чи смарт-годинником з цифровими картами Visa введення ПІН-коду не вимагається для транзакцій на будь-яку суму. 

У компанії сподіваються, що збільшення лімітів для безконтактних платежів сприятиме подальшому зростанню і популяризації безпечної безконтактної платіжної технології в Україні. В безконтактних картах використовується динамічний захист EMV® Chip, як і в контактному чіпі. При кожній транзакції генерується унікальний одноразовий код, який гарантує, що у разі крадіжки даних карти інформація не буде використана для створення підроблених карт. Компанія підкреслює: в країнах, де безконтактні платежі є поширеними, показники шахрайства в точках продажів залишаються вкрай низькими.

  • Українські власники карток минулого місяця частіше платили через POS-термінали і знімали менше готівки в банкоматах, підрахували в UPC. У березні кількість операцій по картах зросла на 8,6%, а грошові обсяги таких операцій збільшилися на 10% у порівнянні з березнем 2019 року. 

  • Деякі банки звільнили клієнтів від щомісячних комісій за обслуговування карт і пом'якшують умови користування кредитками.

Підготовлено ЛІГА.Money за сприяння Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини