RU

LG буде блокувати Smart TV на "сірих" пристроях в Україні з листопада 2020 року

16.10.2020, 19:33
LG буде блокувати Smart TV на
Фото: lg.com

2 жовтня компанія LG  заявила, що блокуватиме функції Smart TV на несертифікованих телевізорах. Представництво компанії в Україні  підтвердило AIN.UA інформацію про блокування смартфункцій на "сірій" техніці.

Компанія підготувала оновлення ПЗ, вбудованого в телевізори LG, але з його автоматичним встановленням на несертифіковані пристрої, послуги Smart TV "можуть бути повністю недоступні або істотно обмежені". Це торкнеться моделей телевізорів 2020 року випуску.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook:  головні новини про технології

Зазначається, що йдеться лише про відключення конкретних цифрових сервісів і застосунків, а на передачу ТВ-сигналу обмеження жодним чином не вплинуть. Зміни наберуть чинності 16 листопада 2020 року.

Для перевірки свого телевізора необхідно звернути увагу на задню кришку – сертифіковані моделі мають маркування "ЕАС". Його наявність підтверджує, що пристрій пройшов усі лабораторні випробування і процедури оцінки. Детальніше про те, як перевірити оригінальність продукту, можна почитати на  сайті компанії.

  • У лютому 2020 року  активно блокувати "сірі" смарт-ТВ  компанія Samsung.
  • Аналітики GFK Ukraine оцінили обсяг "сірого" імпорту електроніки і побутової техніки в 20 млрд. грн – близько 23% всього ринку електроніки України.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини