RU

Легалізація зарплат міцно пов'язана з єдиним соцвнеском, - Продан

15.05.2012, 13:43
Легалізація зарплат міцно пов'язана з єдиним соцвнеском, - Продан - Фото
Оксана Продан (фото: fortetsya.org.ua)
Легалізація зарплат без зниження ставки єдиного соціального внеску неможлива. Про це заявила голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу Фортеця Оксана Продан під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Без зниження ставки єдиного соціального внеску легалізації не буде, адже підприємці та їхні працівники зараз працюють в тіні не тому, що їм подобається, а тому, що у них, на відміну від органів влади, є іноземна конкуренція", - зазначила Продан.

Вона підкреслила, що для зміни ситуації в українській економіці Фортеця підготувала модель умов ведення бізнесу в Україні. "Це ті конкретні норми, які повинні бути для розвитку підприємництва", - зазначила громадський діяч.

"Ми з травня минулого року працювали з представниками ряду міністерств саме щодо зниження ставки ЄСВ. Ми внесли до Адміністрації президента готовий законопроект, яким пропонуємо аргументоване зниження ставки ЄСВ до базових 18,1%, зменшення кількості можливих ставок в залежності від ризиків, спрощення процедури сплати внеску на загальній системі оподаткування ", - підкреслила Продан.

Досьє на Оксану Продан
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини