Легалізація зарплат міцно пов'язана з єдиним соцвнеском, - Продан

15.05.2012, 13:43
Легалізація зарплат міцно пов'язана з єдиним соцвнеском, - Продан - Фото
Оксана Продан (фото: fortetsya.org.ua)

Підприємці просять владу знизити ставку єдиного соціального внеску

Легалізація зарплат без зниження ставки єдиного соціального внеску неможлива. Про це заявила голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу Фортеця Оксана Продан під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Без зниження ставки єдиного соціального внеску легалізації не буде, адже підприємці та їхні працівники зараз працюють в тіні не тому, що їм подобається, а тому, що у них, на відміну від органів влади, є іноземна конкуренція", - зазначила Продан.

Вона підкреслила, що для зміни ситуації в українській економіці Фортеця підготувала модель умов ведення бізнесу в Україні. "Це ті конкретні норми, які повинні бути для розвитку підприємництва", - зазначила громадський діяч.

"Ми з травня минулого року працювали з представниками ряду міністерств саме щодо зниження ставки ЄСВ. Ми внесли до Адміністрації президента готовий законопроект, яким пропонуємо аргументоване зниження ставки ЄСВ до базових 18,1%, зменшення кількості можливих ставок в залежності від ризиків, спрощення процедури сплати внеску на загальній системі оподаткування ", - підкреслила Продан.

Досьє на Оксану Продан
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих