RU

Ліквідовано компанію, якій Янукович зобов'язаний "Межигір'ям"

17.11.2011, 11:06
Ліквідовано компанію, якій Янукович зобов'язаний
Фото: president.gov.ua
Фірма Медінвесттрейд, яка в 2007 році придбала, а потім продала колишню держрезиденцію "Межигір'я" майже за 90 млн.грн., не змогла повернути борг в 100 тис.грн. за маркетингові послуги. Процедура банкрутства компанії завершена її ліквідацією. Про це пише газета Дело.

Господарський суд Запорізької області ухвалив рішення ліквідувати компанію-банкрут Медінвесттрейд, з якої в 2007 році почалася приватизація урочища "Межигір'я" - місце проживання президента України Віктора Януковича.

Як стало відомо виданню, процедура банкрутства і подальша ліквідація Медінвесттрейда стали наслідком звернення до суду компанії Ель ЛТД. Ця фірма у 2009 році надавала Медінвесттрейду інформаційно-консультаційні послуги в сфері маркетингу, проте їх вартість у розмірі 100 тис.грн. клієнтом так і не була оплачена.

Неплатоспроможним Медінвесттрейд став через короткий час після великої угоди з продажу нерухомості в урочищі "Межигір'я", відзначає видання.

Нагадаємо, влітку 2007 року Кабмін тодішнього прем'єр-міністра Віктора Януковича передав комплекс відпочинку "Пуща-Водиця", де розташована держрезиденція "Межигір'я", в статутний фонд держкомпанії "Надра України". У свою чергу національна компанія у вересні того ж року уклала договір міни з фірмою Медінвесттрейд.

Обмін полягав у тому, що держава передає приватній фірмі все нерухоме майно на території "Межигір'я" (по суті, резиденцію в комплексі), а натомість отримує дві нежилі будівлі в Києві за адресою Паркова дорога, 3 і Паркова дорога, 5-7. Через два місяці - в листопаді 2007 року - компанія Медінвесттрейд продала резиденцію "Межигір'я" іншій маловідомій фірмі під назвою "Танталіт", яка володіє комплексом по сьогоднішній день. За даними Української правди, вартість операції склала 89 млн.грн.

Судовий позов про банкрутство Медінвесттрейда компанія Ель ЛТД подала ще на початку 2010 року. Спочатку сума претензій складала 565 тис.грн., проте пізніше був поданий новий позов з претензіями на 100 тис.грн. Саме остання скарга стала підстав для ліквідації Медінвесттрейда. Згідно з даними відкритих джерел, фірма Ель ЛТД зареєстрована в Кіровоградській області і займається деревообробкою, розпилюванням, струганням деревини.

Нагадаємо, в даний час урочище "Межигір'я" поділено між трьома користувачами: президентом Віктором Януковичем, який володіє ділянкою в 1,76 га, а також компанією "Танталіт" (орендує наділ площею 127 га) та благодійним фондом "Відродження України" (орендує 7,6 га).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини