RU

Лівія згодна побудувати НПЗ у Західній Україні

06.11.2008, 17:55

Лідер Лівійської Джамахирії Муаммар Каддафі позитивно поставився до пропозиції Президента України Віктора Ющенка про будівництво нафтопереробного підприємства в Україні. Про це на брифінгу повідомив замглави Секретаріату Президента Андрій Гончарук.

"Муаммар Каддафі підтвердив, що всі пропозиції, зокрема і з будівництва нафтопереробного підприємства на західному кордоні України, є цікавими", - зазначив А.Гончарук, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Вже в найближчі декілька тижнів в Україну прибудуть представники лівійської сторони для роботи над питанням будівництва НПЗ. Водночас, поки що невідомо точно, чи буде це новий завод чи створюватимуть його на вже існуючих потужностях.

"Президент акцентував, що це може бути нове підприємство, яке буде розміщено на західному кордоні. Щодо нафти, то буде використовуватися той ресурс, який є в розпорядженні лівійської сторони", - наголосив А.Гончарук.

Нагадаємо, на сьогодні в Україні функціонують 6 НПЗ загальною потужністю переробки 51,11 млн. тонн нафти у рік. Три з них - Одеський, Лисичанський і Кременчуцький - контролюють 66% українського ринку бензинів і 51% ринку дизельного палива.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини