RU

"Літнім" цінам на пальне прогнозують стабільність

23.06.2008, 14:06

В кінці червня - на початку липня цього року ціни на пальне в Україні мають стабілізуватися, а до кінця літа - початку осені слід чекати традиційного зростання цін. Про це під час прес-конференції заявив виконавчий директор компанії UPECO Сергій Куюн.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С. Куюн зазначив, що якщо протягом всього року ціни на пальне на українському ринку зростали, то на початку літа вони стабілізувалися. Насамперед це стосується цін на дизпаливо. Сповільнилося також зростання ціни на бензин. Це пояснюється тим, що в зв'язку із зростанням цін на пальне помітно впали обсяги продажу в роздріб, а це, в свою чергу, позначилося на подальшому підвищенні ціни.

Так, в Києві обсяги продажу знизилися на 5, а на периферії, за словами С. Куюна, просідання ринку має бути ще помітнішим. "Є основи вважати, що кінець червня - початок липня буде відносно спокійним, якщо, звичайно ж, на ринку не станеться ніяких ексцесів", - додав він, зазначивши, що робити прогноз на більш тривалий період не має сенсу, оскільки "незрозуміла ситуація з ціноутворенням на світовому ринку".

Водночас, він повідомив, що наприкінці серпня - початку вересня варто слід чекати традиційного в Україні зростання цін на пальне.

Нагадаємо, в період з 11 по 18 червня роздрібні ціни на більшість нафтопродуктів у Києві зросла. Зокрема, ціни на низькооктановий бензин марки А-76 підвищилися на 1 коп., з 5,79 грн./літр до 5,80 грн./літр. Найвищі ціни на цю марку бензину фіксувалися на рівні 5,82 грн./літр. Придбати А-76 найдешевше можна було за ціною 5,72 грн. /літр.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини