RU

Кузня на Рибальському зупинила будівництво катерів для армії

29.12.2020, 13:24
Кузня на Рибальському зупинила будівництво катерів для армії - Фото
Фото: mil.in.ua

Приватне акціонерне товариство Кузня на Рибальському зупинила будівництво катерів для ВМС України. Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на власні джерела в Міністерстві оборони.

Йдеться про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катера "Гюрза-М" і десантно-штурмовий катер "Кентавр-ЛК".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Станом на листопад 2020 року, на корпусах катерів для ВМСУ ніяких робіт не проводилося. Підприємство зі співробітництва з ВМС зараз працює тільки за проєктами добудови і випробування двох наявних десантно-штурмових катерів "Кентавр-ЛК", а також середнього розвідувального корабля "Сімферополь" за темою "Лагуна".

Причиною зупинки будівництва називають "форс-мажорні обставини у зв'язку з пандемією COVID-19".

ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" (раніше – ПАТ" Ленінська кузня ") – одне з відомих на ринку підприємств Судпрому України. До середини листопада 2018 року основним акціонером ПрАТ виступало підприємство Петра Порошенка та Ігоря Кононенка.
  • У листопаді 2018 року компанія бізнесмена Сергія Тігіпка викупила частки Петра Порошенка за $235,8 млн та Ігоря Кононенка за $64,2 млн в заводі. Пакет п'ятого президента включав 73,9% акцій, колишнього депутата – 20,1%.
  • 13 вересня 2019 року ДБР обшукало офіс Міжнародного інвестиційного банку, який належить Порошенку. Причиною називали можливе порушення закону під час операції купівлі-продажу заводу Кузня на Рибальському.
  • Зараз акції і нерухомість заводу знаходяться під арештом. 22 жовтня суд відмовився зняти арешт із Кузні на Рибальському.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини