RU

Кужель: Україні треба відмовитися від ПДВ

10.12.2010, 14:35

Україні треба відмовитися від податку на додану вартість (ПДВ). Про це сказала заступник глави партії "Сильна Україна" Олександра Кужель під час круглого стола на тему: "Податковий кодекс: що чекає український бізнес", який пройшов у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

О.Кужель навела приклад досвід зарубіжних країн, зокрема, США, де не діє ПДВ. За її словами, створення "доданої вартості" в Америці є національною ідеєю. "У США вважають, що не можна обкладати податком те, що є національною ідеєю", - зазначила вона.

Також О.Кужель нагадала, що першою застосовувати ПДВ почала Німеччина. "Ідея полягала у тому, щоб забрати частину прибутків у багатих і віддати у допомогу бідним. Але головна ідеологія ПДВ на сьогодні втрачена, вона тісно прив'язана до поняття збору податків на утримання державних органів", - вважає вона.

За словами О.Кужель, однію з основних причин, за якою Україні поки не вдається відмовитися від застосування ПДВ, є торгові взаємовідносини із зарубіжними країнами. "Якщо ми відійдемо від ПДВ, треба буде дуже багато що змінити у загальних договорах і у загальному розумінні інвестування. Але, на мій погляд, це треба робити", - наголосила вона.

Олександра Кужель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини