RU

Кужель пропонує ліквідувати митну службу

03.09.2010, 17:50

Митну службу вже неможливо реформувати, її треба ліквідувати і створювати абсолютно новий митний орган. Таку думку під час спільного засідання громадських організацій "Реформаторський клуб" (Україна) і "Ділова Росія" озвучила президент аналітичного центру "Академія" Олександра Кужель.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі організації "Реформаторський клуб", О.Кужель вважає, що "без боротьби з корупцією регуляторна реформа неможлива, без політичної волі неможливо поліпшити інвестиційний клімат". На її думку, цілий ряд контролюючих органів в Україні наскрізь корумповані, наприклад, митна служба.

"Митницю вже неможливо реформувати, її треба ліквідувати і створювати абсолютно новий митний орган з жорсткою забороною нинішнім митникам працювати у контролюючих органах в Україні", - наголосила О.Кужель.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко повідомив, що уряд готує нову редакцію Митного кодексу України.

За результатами "круглого столу" було підписано Договір про співпрацю між "Реформаторським клубом" і "Діловою Росією". У засіданні взяли участь більше сорока членів обох організацій, відомі політики і управлінці. Серед учасників заходу - власники і керівники компаній-лідерів українського і російського бізнесу.

Олександра Кужель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини